Randevu: 0312 440 80 80
Sosyal Medya:

Prof. Dr. Can Koç 1961 İzmir doğumludur. Bornova Anadolu Lisesi ve Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. Ankara Numune Hastanesindeki KBB ihtisasının ardından Almanya Ruhr Üniversitesinde kulak mikrocerrahisi eğitimi, Avusturya devlet bursuyla endoskopik sinüs cerrahisinin merkezi Graz Üniversitesin’de bir yılı aşkın süreyle endoskopik sinüzit cerrahisi eğitimi almış ve uygulamıştır. Bilgisayar kılavuzlu sinüzit cerrahisi (navigasyon) eğitimi görmüştür. Viyanada estetik burun ve estetik kulak cerrahisi kurslarına katılmıştır. 1996 yılında Doçent, 2001 yılında Profesör ünvanı almıştır.

Prof.Dr.Can Koç’un yabancı ve yerli tıp dergilerinde yayınlanmış 43’ü uluslararası 155 makalesi, editörlüğünü yaptığı 9 kitabı, Kulak Burun Boğaz kitaplarında yazılmış 45 bölümü bulunmaktadır. Yurt içi ve yurtdışında birçok mesleki derneğe üyedir.

Ankara’da 2004 yılında rinoplasti (estetik burun cerrahisi) konusunda kurs düzenlemiş ve kurs başkanlığı yapmıştır. 28 kez ulusal ve uluslararası toplantılarda panel konuşmacısı ve kurs eğitmenliği yapan Prof.Dr.Can Koç İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. 2011 yılında Gazi Üniversitesi’ndeki görevinden istifa etmiş olup, halen serbest çalışmaktadır.